Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Dubielewo - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Stawki

Stawki(Dubielewo + 25 km)

775 000 zł124,46 m² 6 226,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:585 m²

Przedstawiamy dom Jednorodzinny , parterowy Projekt domu Tryton2 Teriva Dom znajduje się na jedynym takim w regionie ,przepięknie zagospodarowanym częściowo zamkniętym Osiedlu Sosnowy Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Ciechocinek(Dubielewo + 25 km)

345 000 zł54,89 m² 6 285,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego lokalu mieszkalnego znajdującego się kameralnej, zielonej lokalizacji Ciechocinka lokalizacja - Ciechocinek, ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł3 000 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 734 m²

Obiekt Z potencjałem W jednym Z najbardziej znanych polskich uzdrowisk Polecam Państwo świetną inwestycję. To bardzo atrakcyjny obiekt o charakterze sanatoryjno-hotelowym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł78 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

****oferta W biurze DML-ms-3059 **** Oferuje do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie znajdujące się w ścisłym Centrum Włocławka (jedynkie 5 min od Zielonego Rynku i Urzędu Miasta).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Choszczno(Dubielewo + 19 km)

150 000 zł52,77 m² 2 842,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, okolice Choszczna - Wardyń, 2 pokoje, pow. użytkowa 52,77 m2, piętro 2, za cenę 150.000. zł. Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

292 500 zł3 900 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję Państwu nieruchomość gruntową składająca się z dwóch działek o powierzchni 600m2 i 3300 m2 z zabudowaniami. Opis nieruchomości: dwie działki o powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł220 m² 2 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom piętrowy z dużą działką na osiedlu Południe - Włocławek Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż przestronny dom piętrowy o dużym potencjale, zlokalizowany na osiedlu Południe we.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł63,60 m² 2 971,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,60 m2, zlokalizowane w Centrum miasta przy ul. Olszowej. Mieszkanie znajduje się w budynku wolnostojącym, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł40 m² 3 725 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży klimatyzowany lokal o powierzchni ok.40 m 2 z przeznaczeniem handlowo- usługowym, biurowym znajdujący się pośród innych lokali usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł54,90 m² 8 178,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Atrakcyjne mieszkanie w wysokim standardzie, świeżo po generalnym remoncie na Jednostce E przy lesie! Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie z nowym umeblowaniem do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Dubielewo

Dubielewo,kujawsko-pomorskie

98 000 zł2 610 m² 37,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 2610 m , zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Dubielewo. Nieruchomość posiada aktualne pozwolenie na budowę, co stanowi idealną okazję do realizacji.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij